Loader
Bocchi Gömme Rezervuar Servisi - Tesisat Servisim
1168
page-template-default,page,page-id-1168,bridge-core-1.0.7,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-18.2.1,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.5,vc_responsive
 

Bocchi Gömme Rezervuar Servisi

Sorry, no posts matched your criteria.

İLGİLİ VİDEOLAR

İLGİLİ İÇERİKLER

  Bocchi Gömme Rezervuar

  Banyo ve dekorasyon hizmetlerinde Bocchi gömme rezervuar kullanan müşteriler, tesisat konusunda hizmet almaktadır. Bu noktada Tesisat Servisim sitesinde en hızlı ve en kaliteli hizmeti almaktadırlar. Bocchi klozet servislerinde tamir, bakım ve onarım hizmeti verilirken aynı zamanda en hızlı hizmeti de veriyoruz. Rezervuar parçalarının her yerde bulunmadığı bu markalar, firmamız tarafından tedarik edilmektedir. Böylelikle arızalı parçalarınızı yenisi ile değiştirerek ilk günkü kullanım konforunu sağlıyoruz.

  Bocchi Gömme Rezervuar Sifon Arızası

  Bocchi gömme rezervuar sifon arızası birçok faktöre dayanır. Örneğin sifonunuz hiç çalışmıyor olabilir ve şamandırası bozuk olabilir. Bu tür durumlarda sifon arızaları yüksek su faturalarının gelmesine neden olabilir. Çünkü klozet sürekli olarak su akıtırsa bu hem su israfı hem de klozetinizin ve banyo fayanslarınızın zarar görmesine neden olabilir. Bu konuda en iyi tesisat servisi olarak sizlere hizmet vermekten memnuniyet duyarız.

  İç Takımların Değiştirilmesi Hizmeti

  Sifon arızası durumunda suyu kesemiyorsanız ve sürekli olarak su akıntısı varsa hemen servisimizi arayın. Alanında en iyi ustaları sizlere yönlendirerek, sorunlarınıza çözüm buluyoruz. Bu konuda yetkili hizmet vermekle beraber, yılların deneyimini müşterilerimize sunuyoruz. Bocchi marka yedek parçaların bulunması piyasada zor olduğu için işi ehline bırakın. Verdiğimiz hizmetler;

  • Gömme klozet servisi
  • Gömme sifon servisi
  • Klozet iç takım servisi

  Klozet arızaları genel olarak su kaçağı olarak görüldüğünden dolayı, arızalı kullanımlar bağlantı noktalarının aşınmasına neden olmaktadır. Bunun yanı sıra bağlantı noktaları kırılabilir. Klozet kapağı arızasında da menteşe kısmının değiştirilmesi ya da klozet kapağının tamamen değiştirilmesi en iyi seçeneklerdendir.

  Bocchi Gömme Rezervuar Arızası

  Bocchi gömme rezervuar arızası, iç takım veya kontrol panelinden kaynaklı olabilir. Su kaçırma ve benzeri durumlarda da yalıtım kısmından kaynaklı olan problemlerin çözümünde bizi arayabilir ve destek alabilirsiniz. Ayrıca kumanda panel arızaları buton basma bölümlerinde de belirli arızalar kullanıma bağlı olarak iç takım ile arasında olan bağlantının zarar görmesine neden olmaktadır. Tüm tesisat, bakım onarım ve diğer hizmetler için Tesisat Servisim müşterilerine gereken desteği verecektir. Yılların deneyimi ile sizlere hizmet vermekten onur duyarız.

  WhatsApp
  Call Now ButtonŞimdi Ara