Loader
Creavit Gömme Rezervuar Servisi - Tesisat Servisim
1136
page-template-default,page,page-id-1136,bridge-core-1.0.7,ajax_fade,page_not_loaded,,no_animation_on_touch,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-18.2.1,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.5,vc_responsive
 

Creavit Gömme Rezervuar Servisi

İLGİLİ İÇERİKLER

  Creavit Gömme Rezervuar

  Creavit gömme rezervuar, Sifonlu klozete veya düz klozete su sağlayan, içinde su deposunun gömülü olduğu ve duvara gizlendiği, dışarıda sadece su basınç kısmının göründüğü kısmın adıdır. Pisuar ayakta kullanıma uygun bir klozettir. Erkekler için özel olarak üretilmiş ve duvara sabitlenmiştir. Öte yandan, gizli rezervuarların fiyatları değişkenlik gösterme eğilimindedir. Fiyat faktörünü belirleyen bazı noktalar vardır. Bu noktalar; fiyat, pisuar veya gizli su deposu tipine, kullanım alanında yapılacak işe, malzemelere, renklere, sistem fonksiyonlarına, özellikle ankastre su deposunun bu alana uygulanabilirliğine bağlıdır. Toplu yaşam alanlarında genellikle seramik ve seramik malzemelerden yapılmış pisuvarlar kullanıldığı için birden fazlasına ihtiyaç duyulabileceğinden pisuar fiyatları bu durumlarda değişiklik gösterebilir.

  Creavit Gömme Rezervuar ve Pisuarın Genel Yapısı

  Creavit gömme rezervuar için gizli su deposu, plastik malzeme ve yay sistemi ile birbirine bağlanan bir sifon sistemidir. Pisuar, bir odada hem tuvalet hem de içme odası içeren duvara monte bir yapıdır. Pisuar, arkadan veya önden veya her iki yönde su alma şeklinde olabilir. Pisuar fiyatları sistem ve yapıya göre değişiklik gösterebilir. Ankastre su deposunun iç yapısı aynıdır ancak su akışını sağlamak için buton adı verilen dış kısım da fiyatta etkendir. Farklı renk veya modellerde su akışını sağlayan parçalar metal, kare veya oval olabilir. Gizli rezervuarların bir diğer önemli özelliği de iki farklı drenaj sistemine sahip olmalarıdır. Dış kısmında yan yana iki düğme ile su akışını azaltmak veya arttırmak için ilk tercih olabilir. İki düğmeli gizli su deposunun fiyatı, normal su deposunun fiyatından biraz daha yüksek olabilir.

  Creavit Rezervuar Onarım Servisinde Klozet Tamirinin Yapılması

  Creavit Rezervuar Onarım Servisinde Klozet Tamirinin Yapılması

  Creavit su deposu arızasını onarmak için lütfen Creavit tuvalet tamir servisimizle iletişime geçin. Creavit rezervuar parça ve malzemeleri satılmamaktadır. Servisimiz Creavit Rezervuarının bakımında sadece sifon, iç kovan, şamandıra gibi gerekli ürünleri kullanır. Creavit su deposu tamiri sırasında orijinal Creavit yedek parçaları yenileri ile değiştirilmiştir. Creavit WC tipi su deposu astar malzemeleri için yedek parçalarımız mevcuttur. Creavit garantisi altındaki su deponuz arızalı ise Creavit yetkili su deposu tamir servisini arayarak hizmet alabilirsiniz.

  Pisuar Kurulumu ve Rezervuar

  Pisuar Kurulumu ve Rezervuar

  Gizli su deposu sağlıklı bir görünüme sahiptir ve kullanımı kolaydır. Tüm klozetlerde kullanılabilir.Duvara delinerek su giriş çıkış sistemleri ile monte edilmelidir. Pisuar duvara sabitlenir ancak su girişi bir soket ile sağlanır. Gizli su depolarının fiyatı birçok nedenden dolayı değişiklik gösterecek olup, ürünlerin üretiminde kullanılan renk modelleri ve malzemeler fiyat değişimlerine neden olacaktır.

  WhatsApp
  Call Now ButtonŞimdi Ara