Loader
Gömme rezervuar komple iç takım, komple set - Tesisat Servisim
1254
post-template-default,single,single-post,postid-1254,single-format-gallery,bridge-core-1.0.7,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-18.2.1,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.5,vc_responsive
 

Gömme rezervuar komple iç takım, komple set

Gömme rezervuar komple iç takım, komple set

Sevgili takipçilerim öncelikle hepinize merhabalar,

Bu yazımızda gömme rezervuar komple iç takım ne kadar sorusunun cevabını vereceğim. Bunu telefon ile izah etmekten yoruldum bir video ile bu konuya açıklık getirmek istedim. Şimdi gömme rezervuar komple iç takım nasıl olur, içinde neler var neler yok hep birlikte görelim.

Evet arkadaşlar gömme rezervuarlarda komple iç takım diye bir kavram yok, şimdi neden yok diye onu anlatmaya çalışacağım. Bazı müşterilerimiz arayarak komple iç takım istiyorlar. Gömme rezervuarlarda her parça ayrı olarak satılır. Kumanda panelimizi tutan vidasına kadar hepsi ayrı olarak satılır.

Gömme rezervuar yedek parça içinden çıkan parçalar

Kumanda paneli,

Panel çerçevesi,

Panel çerçeve vidası,

Koruyucu kapak,

Mekanik köprü, (kol seti),

Kol seti itme çubukları,

Doldurma fleks hortumu,

Boşaltma grubu,

Boşaltma grubu yatağı,

Doldurma grubu (şamandıra)

Doldurma grubu köprüsü,

Bu parçaların hepsi ayrı ayrı satılır, bazı tüketicilerimiz arayıp gömme rezervuar komple içi takım soruyorlar. Gömme rezervuarlarda komple iç takım yok, komple iç takım isteyerek gereksiz yere sağlam olan parçaları değiştirmeyin.

Rezervuarınızın arızalı olan parçayı tespit edip sadece onu alın. Gereksiz yere harcama yapmamış olursunuz. Yazımız umarım faydalı olmuştur.

Youtube kanalıma abone olarak destek olursanız sevinirim, şimdiden teşekkür ederim.

Her türlü sorunuzu videonun altındaki yorum bölümünden sorabilirsiniz.

No Comments

Post A Comment

WhatsApp
Call Now ButtonŞimdi Ara