Loader
Gömme Rezervuar Su Seviyesi Nasıl Ayarlanır? - Tesisat Servisim
1255
post-template-default,single,single-post,postid-1255,single-format-gallery,bridge-core-1.0.7,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-18.2.1,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.5,vc_responsive
 

Gömme Rezervuar Su Seviyesi Nasıl Ayarlanır?

Gömme Rezervuar Su Seviyesi Nasıl Ayarlanır?

Bize gelen soruların başında gömme rezervuar su seviyesi nasıl ayarlanır. Bunu videomuzu izleyerek nasıl yapıldığını öğrenebilirsiniz. Bu işleme başlamadan önce klozet kapağını kapatın. Rezervuarda söktüğünüz parçalar içine düşebilir. Uygulama yaptığımız gömme rezervuarın markası vitra her markanın kumanda paneli farklı çıkar. Vitra gömme rezervuar kumanda paneli soldan hafif bastırarak çıkartıyoruz. Kumanda panelini yani gömme rezervuar basma butonlarını çıkartırken çok dikkatli olmanız gerekiyor tırnakların kırarsanız kapağınız kullanılmaz hale gelebilir. Gömme rezervuar kumanda paneli üç parçadan oluşuyor, dış kapak, kapağı tutan çerçevesi ve koruyucu kapaktır. Vitranın bu model gömme rezervuarının şamandıra su seviyesini ayarlamak için boşaltma grubunu hareket ettiren köprüyü çıkartmanız gerekiyor. Köprü grubunu çıkardıktan sonra şamandıraya ulaşıyoruz. Şamandıranın hemen yanında su seviyesini ayarlamak için plastik bir çubuk vardır. O çubuğu çevirerek gömme rezervuarın su seviyesini azaltabilir yada arttırabilirsiniz. Bu yazımız ve videomuz Vitra içindir diğer marka gömme rezervuarların su seviye ayarı farklıdır.

Tesisat sorunlarını tesisatçı ile çözün, falanca bu işten anlıyor, bizim kapıcı her işi yapıyor diyenlere itibar etmeyin, tamirat masraflarınızı gereksiz yere çoğaltmayın.

No Comments

Post A Comment

WhatsApp
Call Now ButtonŞimdi Ara