Loader
Gömme Rezervuar Tamirinde Dikkat Edilmesi Gerekenler - Tesisat Servisim
1256
post-template-default,single,single-post,postid-1256,single-format-gallery,bridge-core-1.0.7,ajax_fade,page_not_loaded,,no_animation_on_touch,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-18.2.1,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.5,vc_responsive
 

Gömme Rezervuar Tamirinde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Gömme Rezervuar Tamirinde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Rezervuar (sifon) tamiratında dikkat edilmesi gerekenler.

Gömme rezervuarların hayatımıza girmesi ile birlikte beraberinde ‘işin ehli usta’ sorunu baş göstermeye başladı. Bazı müşterilerimiz iyi bir usta bulamadığı için gömme rezervuarların tamiratını gözünde büyütürler.

Gömme rezervuarlara müdahale edebilmek için kumanda panelini sökmek gerekir. Gömme rezervuarların kumanda panelini biraz hassas davranarak sökmek gerekir. Kumanda panelini sökerken gerekli özen gösterilmez ise kumanda paneliniz zarar görür ve kullanılmaz hale gelebilir. Gömme rezervuar tamiratı ve tüm tesisat sorunlarınız için Tesisat Servisim’in servis numarasını arayarak yardım alabilirsiniz.

Rezervuarlardaki kaçak küçük görünse de bu küçük rezervuar kaçakları su faturanızı yükseltecektir. Suyunuz boşa akmasın paranız cebinizde kalsın.

Hizmet verdiğimiz bazı bölgeler

Ataşehir Vitra Servisi, Suadiye Vitra Servisi, Kalamış Vitra Servisi, Erenköy Vitra Servisi

No Comments

Post A Comment

WhatsApp
Call Now ButtonŞimdi Ara