Loader
Grohe Gömme Rezervuar Servisi - Tesisat Servisim
1180
page-template-default,page,page-id-1180,bridge-core-1.0.7,ajax_fade,page_not_loaded,,no_animation_on_touch,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-18.2.1,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.5,vc_responsive
 

Grohe Gömme Rezervuar Servisi

Sorry, no posts matched your criteria.

İLGİLİ VİDEOLAR

İLGİLİ İÇERİKLER

  Grohe Gömme Rezervuar

  Grohe gömme rezervuar, mükemmel Alman teknolojisi ve benzersiz tasarımıyla öne çıkan bir banyo markasıdır. Evinizde veya iş yerinizde ihtiyacınız olan kaliteyi yaratabilirsiniz. Aradığınız her yeniliği banyo, mutfak ve akıllı ev teknolojisi adı altında bulabileceğiniz marka, bugün Avrupa’nın en büyük banyo üreticilerinden biridir. Grohe duş başlıkları ve termostatlar, banyo ve mutfak bataryaları, küvet ve lavabolar kataloğunu inceleyebilirsiniz. Banyo aletleri ve aksesuarları konusunda dünyanın önde gelen marka ürünlerini kullanmak için Grohe’yi rahatlıkla tercih edebilir, uzun süre kullanılabilecek dayanıklı ürünleri tercih edebilirsiniz. Evinizin en önemli parçalarından biri olan banyo ve tuvalet belki de ilk akla gelen, temiz ve hijyeniktir. Bugün tuvalet banyoya yerleştirilebilir veya evin ayrı bir bölümünde kendinize bir yer bulabilirsiniz. Bu anlamda Grohe tank tipini banyo ve tuvaletin temizliğini sağlamak için en pratik ürünlerden biri olarak düşünebilirsiniz. Tuvaleti kullandıktan sonra temiz su sağlayan küçük bir su deposu için en iyi seçimi görmek için Grohe banyo serisine göz atabilirsiniz.

  Grohe Gömme Rezervuar Çeşitleri

  Grohe gömme rezervuar çeşitleri bakımından birçok seçeneğe sahiptir. Evinizin en önemli parçalarından biri olan ve bu hijyeni sağlarken daha pratik olan en önemli temizlik kısmını tamamlamak için banyo ve tuvaletler için gerekli hijyeni sağlamak için kullanılan rezervuar tipini kullanabilirsiniz. Aralarından seçim yapabileceğiniz Grohe tank modelleri arasında birkaç farklı kullanım bulabilirsiniz. Grohe Uniset gizli su deposu modeli ile duvara monte edilen modele ulaşabilir ve yerden tasarruf edebilirsiniz. Bu modeller duvarda modüler sabitleme ve ses yalıtımı sağladığı için derinlik ayarlı özellikler de bulabilirsiniz. Entegre ara musluk ve spiral hortum bağlantılı temiz su bağlantısı ile aradığınız hijyeni daha kolay sağlayabilirsiniz. Grohe ankastre set çeşitlerini bu seviye 2 setler sayesinde inceleyebilir ve kademeli olarak kullanabilirsiniz.

  Grohe Rezervuar Çeşitleri Nelerdir

  Diğer çeşitler için de birçok seçenekler vardır. Ancak Grohe ankastre set çeşitlerinde bu modeller duvara monte veya alçıpan yapılar için oldukça pratik bir çözüm sunduğundan, yerden tasarruf sağlayan ve hijyen sağlayan en güzel modelleri elde edebilirsiniz. GROHE gizli su deposu seçeneğini işaretleyerek ihtiyacınız olan temizlik ve hijyeni tek tıkla sağlayabilirsiniz. Şık tasarımı ve kullanım kolaylığı ile bu modelin en büyük avantajlarından faydalanabilir, ihtiyacınız olanı banyo ve tuvalette saklayabilirsiniz. Kontrol paneli sayesinde bu modelleri rahatlıkla kullanabilir ve hemen hemen her kullanıcıyı memnun eden oldukça pratik bir temizleme yöntemi sağlayabilirsiniz. Evde veya iş yerinde rahatlıkla kullanılabilen bu modeller ile enerji tasarrufu da sağlayabilirsiniz. Özellikle kalabalık ortamlarda popüler olan bu modeller sayesinde doğru seçim ile GROHE farkını yaşayabilirsiniz. Diğer modellerden biri olan Grohe fotoselli rezervuar tipini de burada bulabilirsiniz.

  Grohe Fotoselli Rezervuar Tipi

  Fotoselli modeller yardımıyla bu modeller için fotosel kullanabilir, gerektiğinde manuel olarak da kullanabilirsiniz. Bu modellerde manuel ve kontrollü zamanlayıcılar kullanabilirsiniz. Algılama alanı zamana ve kullanıcıya göre ayarlanabildiği için en rahat kullanımı sağlayabilirsiniz. 2 saatte bir 7 gün 24 saat otomatik temizleyen fotoelektrik modeli sayesinde gerektiğinde kapatabilirsiniz. Grohe su deposu iç grup modelini kullanarak hem tasarımda hem de kullanımda büyük kazançlar elde edebilirsiniz. TÜV sertifikalı ürünleri ile dikkat çeken markanın borulama sistemi ile evinizin bütünlüğünü sağlayabilir, en kaliteli kullanımı sağlayabilirsiniz.

  Grohe Rezervuar Fiyatları Nelerdir

  Grohe Rezervuarının fiyatı değerlendirilirken, ilk olarak rezervuarın fiyatını belirleyen faktörler göz önünde bulundurulmalıdır. Öncelikle bir rezervuarın fiyatını belirleyen faktörlerde kullanılan model ilk sırada yer almaktadır. Grohe su depoları, gizli ve fotovoltaik panellere ayrılmıştır. Her iki model de yerleşik model sınıfında değerlendirilir. Açık sistem diğer rezervuarlara göre daha şık ve yeni bir sistem olduğu için bu modellerin fiyatı daha yüksek olabilir. Yerleşik modelin kendisi de fiyatlandırıldığında, kullanılan teknoloji devreye giriyor. Geleneksel gizli rezervuarlarla karşılaştırıldığında, fotovoltaik hücre modelleri için daha fazla ödeme yapabilirsiniz. Fotoselli modellerin kendi zaman düzenleyicileri vardır ve belirli zaman aralıklarında otomatik olarak güncellenecektir, bu da fiyat artışlarının ana nedenlerinden biridir. Son teknoloji ile donatılmış ekipmanlar, evde yalnız yaşayan birçok insan için oldukça faydalı bir kullanım sağlayabilir. Ayrıca kontrol kısmında gece görüş ışıklı model sayesinde kullanım kolaylığını yaşayabilirsiniz. Bu anlamda eklenen her yeni özellik rezervuarın fiyatının yükselmesine neden olabilir. En geniş Grohe ürün yelpazesi ve en uygun fiyatlar için boru hattı hizmetimi ziyaret edebilir ve kaçırılmaması gereken alışveriş fırsatlarını bulabilirsiniz.

  Satın Alırken Dikkat Edilmesi Gereken Özellikler Nelerdir

  Grohe tanklarının özelliklerini kontrol ederek doğru kararı verebilir ve kurulumunuz için en kaliteli seçimi yapabilirsiniz. Rezervuar alırken dikkat etmeniz gereken fonksiyonlardan biri de su tasarrufu fonksiyonudur. Sadece rezervuar tipine değil, su sızıntısını önleyerek tasarruf sağlayabilecek sistemin iç tesisat kısmına da dikkat etmelisiniz. Durmuş olan rezervuar tipini veya iki seviyeli kontrol sistemini seçebilirsiniz. Durdurulabilir rezervuar tipi su akışını istediğiniz zaman durdurabilirsiniz. Kademeli kullanım sağlayan modellerde gerektiğinde büyük miktarda su akışı sağlayabilirsiniz. Daha hijyenik bir ortam oluşturmak ve duvara monte ederek daha şık bir kullanım sağlamak için yer kaplamayan ankastre su deposu tipini kullanabilirsiniz. Ankastre su deposu tipinin yetkili personel tarafından montajının yapılması da uzun süreli kullanımınızda etkendir. Gerektiğinde el plakası boşluğundan müdahale edebilen gizli su deposu tipini değiştirmek istediğinizde el plakasını değiştirebilirsiniz. Hızlı montaj tipinde kullanılacak duvar malzemesinin özelliklerine uygun bir depolama tankı seçerek daha sağlıklı bir karar verebilir ve daha sağlıklı bir kurulum gerçekleştirebilirsiniz.

  WhatsApp
  Call Now ButtonŞimdi Ara