Loader
İdevit Gömme Rezervuar Servisi - Tesisat Servisim
1171
page-template-default,page,page-id-1171,bridge-core-1.0.7,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-18.2.1,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.5,vc_responsive
 

İdevit Gömme Rezervuar Servisi

Sorry, no posts matched your criteria.

İLGİLİ VİDEOLAR

İLGİLİ İÇERİKLER

  İdevit Gömme Rezervuar

  Evlerimiz kadar banyo dekorasyonları da önemlidir. Bu konuda İdevit gömme rezervuar, banyonuzd konforlu ve kullanışlı bir alan sunmaktadır. İdevit markası, kaliteyi koşulsuz şartsız bir şekilde müşteri memnuniyeti sağlayarak tesisat servisleri konusunda destek olmaktayız. Kalitenin ve rahat kullanımın birleştiği modellerin arızalanması ve montajı durumunda size en iyi desteği sunuyor ve müşteri memnuniyetine önem veriyoruz.

  İdevit Gömme Rezervuar Parçaları

  İdevit gömme rezervuar parçaları aşağıdaki gibidir;

  • İdevit kumanda paneli: Modern banyo dekorasyonunun havasını değiştiren İdeVit kumanda paneli modeli, zengin renk seçenekleriyle öne çıkıyor. Siyah, altın, kırmızı ve krom düğmeler, sıra dışı tasarımlar oluşturmanıza olanak tanır. IdeVit kontrol paneli duvar içi sifon sisteminde tek basma ve çift basma seçeneklerine sahiptir. Su tasarrufu sağlayan çift basınçlı kontrol paneli pratik ve rahat kullanım sağlar.
  • İdevit rezervuar iç takımı: IdeVit tankında su akışını kontrol etmek için tek kademeli ve çift kademeli seçenekler bulunmaktadır. IdeVit rezervuarının iç kovanı, rezervuarın su seviyesini düzenlemeye yardımcı olan yüksek mukavemetli plastik malzemeden yapılmıştır. Klozet sifonu kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılamak için üretilmiştir.
  • İdevit marka gömme rezervuar tüm setleri: İdevit gömme rezervuar duvara monte edilmiş sağlam bir sistem ile pratik kullanım sağlamaktadır.

  İdevit Rezervuar Tesisat Fiyatları

  Pratik ve rahat kullanımı sayesinde banyolarda kullanılan idevit rezervuar tesisatı için firmamızla iletişim kurarak fiyat bilgisi alabilirsiniz. Bu konuda sizlere en iyi desteği vereceğimizden şüpheniz olmasın. En iyi markaların tesisat hizmetleri ile birlikte İdevit markası için de hizmet veriyoruz.

  İdevit Marka Rezervuar Alımında Dikkat Edilmesi Gerekenler

  Bir Idevit gömme rezervuar satın alırken, boyutuna ve kurulumuna uygun bir model seçmek önemlidir. Duvara monte edilebilen İdevit ankastre su deposu, pürüzsüz görünümü ile banyo tasarımınıza yenilik katar. Kontrol panelindeki altın, siyah, kırmızı ve krom renkleri ile banyoya canlılık katan tasarımlar oluşturabilirsiniz. Klasik klozet için tank astarını seçebilirsiniz. Tesisat Servisim olarak sizlere tüm montaj, arıza, bakım ve onarım konusunda destek olarak en iyi hizmeti vermekteyiz. Bizleri iletişim numaralarımızdan arayarak ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

  WhatsApp
  Call Now ButtonŞimdi Ara