Loader
Nkp Gömme Rezervuar Servisi - Tesisat Servisim
1177
page-template-default,page,page-id-1177,bridge-core-1.0.7,ajax_fade,page_not_loaded,,no_animation_on_touch,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-18.2.1,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.5,vc_responsive
 

Nkp Gömme Rezervuar Servisi

Sorry, no posts matched your criteria.

İLGİLİ VİDEOLAR

İLGİLİ İÇERİKLER

  Nkp Gömme Rezervuar

  Nkp gömme rezervuar, tuğla ve alçıpan duvarlar için uygun bir şekilde tasarlanmış olan gömme rezervuardır. Çeşitli modelleri ve renk çeşitleri ile banyoların çeşitli tarzlarına uyum sağlamaktadır. Hayata geçirilen Nkp, tüm serilerde gömme rezervuarlar, birbirinden farklı kumanda panelleriyle beraber kullanılmaktadır.

  Nkp Gömme Rezervuar İçin Teknoloji

  Nkp gömme rezervuar çeşitleri her banyoya ve her duvara uygundur.12 cm ve 8 cm modelleri ve gizli duvar çözümleri banyoya katma değer katar. Gizli su deposunun gömme bağlantı yapısı sayesinde eski su deposunda görülen aksesuarların ve istenmeyen görüntülerin yerini şık kontrol paneli alır. Duvara gizlenmiş çözüm, banyo alanından tasarruf sağlarken, alan duygusunu değiştirir ve genişletir. Nkp teknolojisi ile üretilen gizli rezervuarlar hijyenik ve güvenilir bir çözüm sunar ve montajı kolaydır. Gizli su deposu, içindeki özel dolum grubu sayesinde sessiz çalışır. Gövde üzerindeki strafor ek yalıtım sağlamaktadır. 400 kg ağırlık dayanımı (duvara monte klozet); Gizli su deposu ve duvara monte klozet kombinasyonu maksimum 400 kg yük taşıyabilir. Beklenmedik bir durumda klozete uygulanabilecek kuvvet öngörülerek tasarlanan bu ürün, kullanıcılara güvenli kullanım sağlar.

  Daha Estetik Bir Banyoya Sahip Olmak İster misiniz?

  Montaj çözümü duvara gizlenen Nkp gömme rezervuar, açıkta kalan bağlantı boruları ve musluklar gibi görünümü etkilemeden kolay temizlik imkanı sağlar. Duvara monte klozet sayesinde yerden elde edilen yükseklik klozetin altında boşluk oluşturarak zeminin temizlenmesini kolaylaştırır. Kolay takılıp çıkarılabilen kontrol paneli sayesinde gömme montajlara kolayca erişilebilir. İçerisinde bulunan özel bileşenler ve sistem sayesinde kolay ve hızlı bir şekilde montajı yapılabilmektedir. Bu özelliği ile özellikle büyük ölçekli montajlarda önemli bir avantajdır. Bunun yanı sıra Su deposu sıva altına ve duvar arkasına gizlendiği için banyo alanından tasarruf edilir ve banyo büyütülür. Bu sayede sadece yerden tasarruf etmekle kalmaz, aynı zamanda duvara gizlenmiş montaj çözümü ile daha fazla yaşam alanı sağlar. Ayrıca Tuvalet rezervuar sistemi, özel rezervuar yapısı ve gizli rezervuar iç aparatı sayesinde düşük su tüketimi sağlanabildiğinden gereksiz su tüketiminin önüne geçilebilir.

  Nkp Gömme Rezervuar Diğer Tanımları

  Gövde Bölümü: Nkp dolum grubu ve boşaltma grubunun bulunduğu bölümdür. Polietilen (Hdpe) hammaddeler ile üretildiğinden esneklik ve darbe dayanımına ve dayanıklılığa sahip olup, daha güvenli kullanım sağlayabilir. Ayrıca dünya standartlarına uygun, güvenli ve garantili çözümler sunar.

  Ara musluk: Ara musluk ana gövde üzerinden su sistemine bağlı olduğundan suyun tesisattan dışarı akması engellenebilir ve ürüne yapılan bakım müdahaleleri sırasında gerektiğinde parçalar kolaylıkla değiştirilebilir.

  Metal ayaklar: Nkp metal ayaklar montaj esnasında bina zemininin yüksekliğini kolaylıkla ayarlayabilir. Gövde Straforu: Alt gövdenin tamamı strafordan yapıldığı için haznede terlemeyi önleyebilir ve ses yalıtımı sağlayabilir.

  Gider grubu: Nkp ürünlerinin en önemli parçası olan gider grubu, haznedeki suyun klozete aktarılarak yıkanması için kullanılır. Ayrıca ürünlerin normal ve güvenilir bir şekilde çalışabilmesi için fabrikadan çıkmadan önce sızıntı ve 200.000 kez ömür testi yapılmıştır.

  Kontrol paneli: Kontrol paneli, rezervuarı çalıştıran kısımdır. Duvardaki rezervuar için basit bir müdahale sağlarken aynı zamanda sıva altındaki iç kısımları kapatarak banyoya güzel bir görünüm kazandırır.

  Doldurma grubu: Sulama grubu, gizli bir rezervuarın en önemli bileşenlerinden biridir ve rezervuar içine su enjekte etmek için bir sistemdir. Bu nedenle güvenli kullanımı sağlamak için Nkp test laboratuvarında 200.000 ömür testi yapılarak “sızdırmazlık” kontrol edilir. Ayrıca dolum grubu üzerindeki filtre sayesinde tıkanma riski ortadan kaldırılarak dayanıklı ve uzun ömürlü kullanım sağlanmaktadır. Yeni Nkp dolum sistemi sessiz ve hızlı dolum sağlar.

  Taşma borusu: Drenaj mekanizmasındaki taşma borusu, gizli bir rezervuarın güvenlik işlevini taşımaktadır. Taşma borusu rezervuara fazla su girmesini önlemek için suyu klozete yönlendirerek taşma riskini engeller.

  Pano açıklığı: Gövdedeki pano açıklığı ürüne müdahale edebilir, yükleme boşaltma grubu gibi bileşenlerin demonte ve bakımlarının yapılabilmesi için en iyi açıklıkta tasarlanmıştır. Bu açıklığın boyutu servis için son derece önemlidir. Panel açıklığının mümkün olduğunca dar yapılması ürünün estetik görünümüne katkı sağlarken, geniş olması bakım esnasında vücuda kolayca müdahale edilmesine yardımcı olur.

  Nkp gömme rezervuar, sıradan gömme rezervuarlardan daha farklı olarak, ince yapı ve alternatif panel seçenekleri ile 8,5 cm kalınlığındaki tuğlaların arasına rahatlıkla yerleştirilebilmektedir. Bu nedenle size sadece geniş banyonun keyfini çıkarmanız kalmaktadır.

  Sessiz çalışma: Nkp ankastre su deposu içerisinde yüksek kaliteli malzemeler ve su enjeksiyonu sırasında ses çıkarmayacak sağlam köpük polistiren kullanılmıştır. 6 litre suyu sessizce enjekte etmek sadece 50 saniye sürer. Böylece kısa süre içerisinde birden çok kez kullanılabilir.

  Nkp’nin temizliği: Nkp gömme su depoları, sıradan gömme su depolarından yerden tasarruf sağlaması, ince yapısı ve alternatif panel seçenekleri ile dekore edilmesi ile farklılık göstermektedir. Beyaz ve mat krom kaplamalı modeller parmak izi bırakmaz ve uzun süre temzliğini korur.

  Nkp su tasarrufu: Gizli rezervuar, çevre koruma yöntemlerinin temsilcisi, su tasarrufu %55, temizlik %100. Nkp gizli su deposu, dolum aralığı 1,5 – 6 Lt olup, 2,7 litre tam yıkama ve 1,5 litre azaltılmış su ile yıkama fonksiyonlarına sahiptir.

  Nkp’nin hızlı ve kolay montajı: Nkp’nin gizli haznesi deneyimli ustalar tarafından kurulur ve montajı hızlı ve kolaydır. Yedek parça bulmak da oldukça kolaydır.

  Nkp dayanıklı ve uzun ömürlüdür: Yüksek kaliteli iç takım özellikleri sayesinde TSE standardında 50.000 defa dahi olsa Nkp iç takım kaç defa kullanılırsa kullanılsın herhangi bir sorun çıkarmaz. Şasi ayakları sayesinde 400 kg’a kadar mukavemet sağlayabilmektedir. TSE ve CE sertifikalı rezervuarlar 0,5 Bar ile 10 Bar arasında çalışmaktadır.

  WhatsApp
  Call Now ButtonŞimdi Ara