Loader
Noktasal Su kaçağı tespiti nasıl yapılır? - Tesisat Servisim
1263
post-template-default,single,single-post,postid-1263,single-format-gallery,bridge-core-1.0.7,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-18.2.1,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.5,vc_responsive
 

Noktasal Su kaçağı tespiti nasıl yapılır?

Noktasal Su kaçağı tespiti nasıl yapılır?

Su kaçağı tespiti profesyonel akustik dinleme dediğimiz doktorların kullandığı steteskop’un daha gelişmiş halini düşünün su kaçağı cihazı dedikleri öyle bir şey. Su kaçağının olduğu dairede dinleme yapılarak, termal kamera kullanarak ve en önemlisi uzun yılların verdiği tecrübe ile su kaçağı tespiti yapmaktayız.

Su kaçağı tespiti için her zaman cihaz yeterli olmayabilir. Cihazın yeterli gelmediği durumda ustanın tecrübesi ve bilgi birikimi devreye giriyor. Noktasal su kaçağı tespiti yaptırdığınız zaman tespiti yapan ustaya yerini kırıp göstermesini isteyin. Bu en doğal hakkınız su kaçağını buldum yeri burası diyerek kaçağın olduğu noktayı kırıp size göstermiyorsa kesinlikle ödeme yapmayın.

Bizler su kaçağı tespitini yaptıktan sonra talebiniz olursa tesisat tamiratını yapıyoruz.

Bizim dostlarımıza tavsiyemiz tespiti yaptırdığınız kişiye onarım yaptırın. Çünkü tespitçi ile tesisatçı eş zamanlı çalışması gerekir. İkisini aynı ayna bir araya getirmeniz zor olabilir.

Bizler başkasının yaptığı tespite kaçağın olduğu noktayı kırıp göstermemişse onarım yapmıyoruz.  Bu konuda ısrarcı olmayınız.

No Comments

Post A Comment

WhatsApp
Call Now ButtonŞimdi Ara