Loader
Sanica Gömme Rezervuar Servisi - Tesisat Servisim
1179
page-template-default,page,page-id-1179,bridge-core-1.0.7,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-18.2.1,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.5,vc_responsive
 

Sanica Gömme Rezervuar Servisi

Sorry, no posts matched your criteria.

İLGİLİ VİDEOLAR

İLGİLİ İÇERİKLER

  Sanıca Gömme Rezervuar

  Sanıca Gizli Sarnıç Tuğla ve alçıpan duvarlar için tasarlanmış gizli rezervuar modeli, renk ve malzeme çeşidi ile farklı banyo stillerine uyum sağlamaktadır. Sanica’nın sağladığı standardizasyon sayesinde tüm seri gizli su depoları farklı kontrol panelleri ile kullanılabilmektedir. Makine, fotosel ve mum kontrollü gizli rezervuar panelleri, tuğla ve alçıpan için özel çözümler sunar.

  Sanica Gömme Rezervuar Servisi

  Sanica gömme rezervuar servisi, tüm banyo tesisatlarınız için hizmet verirken, gereken yedek parçaları da bünyesinde barındırmaktadır. Arıza durumunda işinin ehli olan ustalarımız, sizlere gereken desteği vererek en iyi hizmet kalitesi sunmaktadır. Yılların verdiği deneyim ve tamir, tesisat işlemleri sayesinde en kaliteli malzemeleri kullanıyoruz. Klozet başlığı, sifon ve diğer banyo aksamları konusunda kaliteyi üst noktaya taşımış bulunmaktayız. Bizleri iletişim adreslerimizden arayarak ayrıntılı olarak bilgi alabilirsiniz.

  Sanica Marka Teknik Servis ve Destek

  Sanica markalı ürünleriniz için tesisat hizmetlerini sunarken, diğer marka ve modeller için de bizleri arayabilirsiniz. Orijinal bakım ve destek hizmetleri konusunda verdiğimiz diğer hizmetler;

  • Gömme Rezervuar İç Takımı
  • Sifon Tamiri
  • Yedek Parça
  • Klozet Servisi
  • Basma Butonu
  • İç Takım Contası
  • Sifon Parçaları
  • Yedek Parça

  Gibi birçok konuda teknik destek ekibimiz sizlere en iyi desteği verecektir.

  Sanica Gömme Rezervuar Aksamları

  Sanica gömme rezervuar takımlarınız, ister eski ister yeni olsun her konuda hizmet vermekteyiz. Duvara gömülü sistem olan Sanica markaları içerisindeki parçalar, başka model ile uyum sağlamayacağından dolayı, uyan parçalarla değiştirilmelidir. Tesisat esnasında herhangi bir kırma durumu söz konusu değildir. Bu nedenle ustalarımız gerekli olan tespiti yaparak, gerekli parçaları yerine koyar. Orijinal parça değişimini kısa bir süre içerisinde yaparak, yaşam kalitenizi olumsuz etkileyen unsurları ortadan kaldırır. Fiyat konusunda bütçenize uygun olan en uygun fiyat seçeneklerimiz mevcuttur. İşinizi iyi bir ustaya yaptırırsanız, ürünlerinizin kullanım süresini uzatırsınız. Ancak deneyimsiz kimseler tarafından yaptırdığınız durumda ürününüzü uzun süreli kullanamayacak ve paranızı çöpe atmış olacaksınız. Şamandıra, boşaltma grubu, kumanda paneli, Klozet arızası ya da herhangi bir yedek parça için ekiplerimiz tespit işlemini yapar ve anında çözüm odaklı çalışır.

  WhatsApp
  Call Now ButtonŞimdi Ara