Loader
Serel Gömme Rezervuar Servisi - Tesisat Servisim
1172
page-template-default,page,page-id-1172,bridge-core-1.0.7,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-18.2.1,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.5,vc_responsive
 

Serel Gömme Rezervuar Servisi

Sorry, no posts matched your criteria.

İLGİLİ VİDEOLAR

İLGİLİ İÇERİKLER

  Serel Gömme Rezervuar

  Firmamız, Serel gömme rezervuar servisi hizmetinde faaliyetlerini fazla mesai kavramı olarak kısıtlamamaktadır. İster Serel rezervuar servisi, ister Serel sifon servisi olarak hafta sonları, akşamları veya gece geç saatlerde herhangi bir arıza durumunda bizleri arayıp firmamıza ulaşmanız durumunda arızalı gömme rezervuar ya da klozetleriniz en kısa sürede onarılır.Tamir ve onarım konusunda en iyi hizmeti vermekle beraber, ürünlerin bakım ve onarımı ile ilgili de destek alabilirsiniz.

  Serel Gömme Rezervuar Klozet

  Serel gömme rezervuar ve klozet arızası konusunda alanında en iyi ustalarla birlikte çalışıyoruz. Serel tank parça ve malzemeleri satışı yapılmamaktadır. Servisimiz Serel rezervuar onarımlarında sadece sifon, iç kovan, şamandıra gibi gerekli ürünleri kullanmaktadır. Herhangi bir arıza ya da parça eksikliği sorunlarında orijinal Serel yedek parçaları yenileri ile değiştirilmektedir. Serel WC modelinin iç kovan malzemesi için yedek parçalarımız mevcuttur. Serel garantisi kapsamındaki su deponuz arızalı ise Serel yetkili su deposu tamir servisini aramalısınız. Serel özel rezervuar hizmeti veriyoruz.

  Klozet Sifonu Tamiri ve Montaj Hizmetleri

  Serel marka sifon arızalandığında sifon suyu durdurulamıyorsa ustalarımız bu konu ile ilgili sizlere gereken desteği vermektedir. Serel sifonunun şamandırası bozulduğunda suyu kesmeyecek, gömme klozete sürekli su dökecektir. Bu durumda Serel sifonu arızalandığında yüksek su faturaları ile karşı karşıya kalırsınız. Orjinal Serel sifonu tarafımızca temin edilen Serel klozet sifonunun iç kısımlarından monte edilmektedir. Eğer serel sifonunuzun garantisi devam ediyorsa Serel yetkili sifon tamir servisine başvurmalısınız. Özel Serel sifon servisimiz, garanti dışı veya garanti dışı kalan sifonları ücretli olarak tamir edebilir. Serel’in ankastre klozetleri kaliteli olmasına rağmen zamanla iç aksamları deforme olabilir ve arızalanabilir. Serel gömme rezervuar ve klozet tamiri servisimizde bu parçalar değiştirilir. Gömme klozetinizin iç kovanının değiştirilmesi gerektiğinde, lütfen gömme saklama deneyimi olan bir kişiyle iletişime geçin. Serel’in ankastre klozet tamiri konusunda profesyonel bir tesisatçı bularak destek alabilirsiniz. Serel’in ankastre klozet sürgülerinin iç aksamları sıradan klozet sürgülerinden farklı olup, piyasada parça temini kolay değildir. Bu konuda sizlere destek vermekteyiz.

  WhatsApp
  Call Now ButtonŞimdi Ara