Loader
Siamp Gömme Rezervuar Servisi - Tesisat Servisim
1169
page-template-default,page,page-id-1169,bridge-core-1.0.7,ajax_fade,page_not_loaded,,no_animation_on_touch,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-18.2.1,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.5,vc_responsive
 

Siamp Gömme Rezervuar Servisi

Sorry, no posts matched your criteria.

İLGİLİ VİDEOLAR

İLGİLİ İÇERİKLER

  Siamp Gömme Rezervuar

  Siamp gömme rezervuar, en iyi markalardan biri olup konforlu kullanımı sayesinde en iyi seçeneklerdendir. Firmamız, genel olarak tüm marka ürünleri için tesisat işlerini, arıza, bakım onarım gibi hizmetler vermektedir. Hasarlı rezervuarlar, alanında uzman, gözde çalışanlarımız tarafından kısa sürede değiştirilmektedir. Tüm Siamp model rezervuarlarını servis esnasında değişim için muhafaza etmekteyiz. Dilediğiniz zaman firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

  göründüğü kısmın adıdır. Pisuar ayakta kullanıma uygun bir klozettir. Erkekler için özel olarak üretilmiş ve duvara sabitlenmiştir. Öte yandan, gizli rezervuarların fiyatları değişkenlik gösterme eğilimindedir. Fiyat faktörünü belirleyen bazı noktalar vardır. Bu noktalar; fiyat, pisuar veya gizli su deposu tipine, kullanım alanında yapılacak işe, malzemelere, renklere, sistem fonksiyonlarına, özellikle ankastre su deposunun bu alana uygulanabilirliğine bağlıdır. Toplu yaşam alanlarında genellikle seramik ve seramik malzemelerden yapılmış pisuvarlar kullanıldığı için birden fazlasına ihtiyaç duyulabileceğinden pisuar fiyatları bu durumlarda değişiklik gösterebilir.

  Siamp Gömme Rezervuar Servis Hizmetleri

  Siamp gömme rezervuar tesisat servis hizmetlerimiz aşağıdaki gibidir;

  • Klozet servisi ve sifon tamir ve servisi
  • Gömme klozet servisi
  • Rezervuar tamiri
  • Şamandıra tamiri
  • Klozet montajının yapılması
  • Genel montaj ve tamir

  Siamp yetkili servisi olarak Siamp marka gömme rezervuar klozet tamiri hizmeti vermekteyiz. Siamp tuvalet ürünlerinin bakım ve onarımı için bizden özel servis desteği alabilirsiniz.

  Siamp Klozet Tamiri

  Siamp rezervuar arızası için yetkili servislerle görüşmeniz her zaman en iyisidir. Çünkü Siamp parçaları veya malzemeleri her yerde satılmamaktadır. Firmamız markaların kendi parçalarını kullanırken sizlere hizmet kalitesi ve güvencesi vermektedir. Siamp rezervuarının onarımı sırasında orijinal Siamp yedek parçaları yeni yedek parçalarla değiştirilmektedir. Siamp sifon arızası ya da şamandıra arızalarında sürekli olarak suyun akması, yüksek su faurası ile karşılaşmanıza neden olur. Orijinal Siamp sifonu tarafımızca temin edilen Siamp tuvalet sifonunun iç kısımlarından monte edilmektedir. Siamp’ın gömme klozetleri yüksek kaliteli olmasına rağmen zamanla iç aksamları deforme olabilir ve arızalanabilir. Bu parçalar Siamp klozet kapağı onarım servisimizde değiştirilir. Siamp gömme klozetinizin iç kovanının değiştirilmesi gerektiğinde, profesyonel bir tesisatçı bularak destek alabilirsiniz. Siamp ankastre klozet montajı sıradan klozet parçaları kadar kolay olmadığı gibi piyasada parça bulmak da kolay değildir. Siamp ve diğer tüm ankastre klozet markalarını normal bir yapı malzemesi mağazasında satın alamayabilirsiniz. Bu nedenle Tesisat Servisim sizlere en iyi hizmeti vermektedir.

  Siamp Gömme Rezervuar Tamirinde Kullanılan Yedek Parçalar

  Siamp markaları haricinde yedek parçaların kullanılmaması en doğrusudur. Bu yüzden de iç mekanik veya pnömatik parçalar birbirinden farklı olabilmektedir. Orijinal parça değişimi esnasında hiçbir şekilde bir problemle karşılaşmazsınız. Herhangi bir sorun karşısında yetkili servisimizle her zaman iletişime geçebilirsiniz. Yaptığımız tesisat bakım ve onarım garantisini müşterilerimize veriyoruz.

  WhatsApp
  Call Now ButtonŞimdi Ara