Loader
Tesisat Servisim Ankara Bayisi - Tesisat Servisim
1464
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-1464,bridge-core-1.0.7,ajax_fade,page_not_loaded,,no_animation_on_touch,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-18.2.1,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.5,vc_responsive
 

Tesisat Servisim Ankara Bayisi

Ankara Tesisat Servisim

Ankara Tesisat Servisim, alanında uzman ustaları ile sizlere hizmet vermektedir. Artık piyasada tesisatçı bulmak eskisi kadar kolay değildir. Bunun nedeni ise yeterli usta olmaması ve kimsenin küçük işler yapmak istememesidir. Çıraklık yerine doğrudan masa başı çalışma ve rahat çalışma ortamı arayışı ustalık eğitimindeki düşüşün ana nedenlerindendir. Bunun yanı sıra uzmanlar zaten küçük işler yapmak için çalışmamaktadır. Bunu yapan kişiler arasında çok az kişi alanında uzman kişilerden oluşmaktadır.  Sıhhi tesisat işi yapacak birine ihtiyacınız olduğunda, hemen bizi arayın. Bizler yıllardır işimizde uzmanlaşmış ustalar yetiştirerek, müşterilerimize kaliteli hizmet veriyoruz.

Ankara Tesisat Servisim İle Kaliteli Hizmet Alın

Firmamız Ankara Tesisat Servisim, su kaçağı tespit ve tamir çalışmaları alanında oldukça iyidir. Ancak boru hattı alanında nitelikli usta isteyenler için akla il gelen firma Ankara boru hattı firmasıdır. Firmamız tesisat alanında en kaliteli hizmeti verirken; su tesisatı ile ilgili onarım, bakım ve çeşitli projeler hakkında bizi arayabilir veya bilgi alabilirsiniz. Bizlere ulaşmak istediğinizde GSM numarası veya sabit hat numarası ile istediğiniz zaman bize ulaşabilirsiniz. Ankara’nın tüm bölgelerine su kaçakları, tıkanmış giderler veya düşük su akışı kaynaklı problemler, tıkanmış su tesisatlarının tespiti ve onarımı için uzman ekibimiz hizmet vermektedir. Yaz aylarında ve kış aylarında sınırsız hizmet anlayışımız vardır.

Su Tesisat Servisi

Atık su borusu tıkanması sonucunda gider borularından su gitmediği zaman, tek başvuru yeriniz Ankara Tesisat Servisim firmamızdır. Boruları kırmadan tesisat işlemlerini çözüme ulaştırıyoruz. Bu hizmet standartları kapsamında evdeki veya işyerindeki fayanslarınızı, seramikleri ya da duvarlarınızı kırmıyoruz. Son teknoloji harikası ile kırma işlemi yapmıyoruz ve kamera sistemi ile belirli tıkanıklıkları kontrol ediyoruz. Çünkü hiç kimse küçük bir sorundan dolayı fayanslarının ve duvarlarının kırılmasını istememektedir. Ekibimiz, Avrupa standartları çerçevesinde çalışmaktadır. Bununla birlikte gerekli ve yeterli donanıma sahip ustalarımız vardır. Verdiğimiz hizmetler kapsamında kırıp dökmeden; boru tıkanmaları, lavabo tıkanmaları, süzgeç tıkanmaları, klozet tıkanmalarını sorunsuz bir şekilde gideriyoruz.

Ankara En İyi Tesisat Servisi

Ustalarımız, alanında uzman kişilerden oluşmaktadır. Verdiğimiz tesisat servisi hizmetleri aşağıdaki gibidir;

 • Tıkanıklık tespit ve tamirinde kırmadan hizmet
 • Koku sorunlarının tespit edilmesi ve giderilmesi
 • Yerden ısıtmalı olan boruların yıkama çalışmaları
 • Su kaçağı tespitinde ve tamirinde kırmadan hizmet
 • Petek temizliği hizmeti
 • Kalolifer tesisatı bakımı, kaçak tamiri
 • Su tesisatının yenilenmesi hizmeti
 • Kanalizasyon çalışmalarının yapılması
 • Su borusu tıkanıklığını açmak
 • Gider boruları için tıkanıklık açma hizmeti
 • Su tesisatı temizliğinin yapılması hizmeti

Gibi birçok hizmetimiz bulunmaktadır. Tüm soru, öneri ve tesisat ihtiyaçlarınız için Tesisat Servisim Ankara Bayisi telefon numaralarından bizlere ulaşabilirsiniz.

Probleminizle ilgili ücretsiz keşif için bize ulaşın

WhatsApp
Call Now ButtonŞimdi Ara