Loader
Tesisat Servisim İstanbul Bahçelievler - Esenyurt Bayisi - Tesisat Servisim
1465
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-1465,bridge-core-1.0.7,ajax_fade,page_not_loaded,,no_animation_on_touch,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-18.2.1,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.5,vc_responsive
 

Tesisat Servisim İstanbul Bahçelievler – Esenyurt Bayisi

Bahçelievler – Esenyurt Tesisat Servisim

Bahçelievler – Esenyurt Tesisat Servisim olarak sizlere en iyi desteği vermek için buradayız. Tesisat Servisim, İstanbul Avrupa Yakasında bulunan Esenyurt ilçesine tesisat desteği sunmaktadır. Esenyurt Tesisat olarak su borularındaki patlamaları bulmak için çeşitli yöntemler uyguluyoruz. Boru hattı arızasından kaynaklanan su sızıntısı işlemi; bu, muayene kameraları ve test cihazları aracılığıyla yapılır. Evinizin herhangi bir bölgesinde (banyo gibi) bir su borusu patlarsa, usta termal görüntüleme cihazından alınan görüntüleri analiz etmektedir. Ardından ekibimiz fayanslarınızı kırmadan kamera sistemi kullanarak banyonuzdaki kırık su borusunun onarımını, kırık su borusuna zarar vermeden ve su sızdırmadan tamamlayabilir. Evinizin musluk suyunda kaçak varsa tesisata basınç testi yapılmıştır. Evinizde damlayan suyun temiz su olabileceğini göz önünde bulundurarak firmamız tesisatınızı ölçmek için manometre kullanacaktır.

Bahçelievler – Esenyurt Tesisat Servisi İle Hızlı Hizmet

Bahçelievler – Esenyurt Tesisat Servisim ile sizlere hızlı hizmet veriyoruz. Vana kapalıyken su damlamaya devam ediyorsa tesisatta kaçak olabilir. Ustalarımız, tesisatın sızdırmasına neden olan ekipmanları kontrol edecek ve ardından tespit ettiği boru hattının kontrol işlemini gerçekleştirecektir. Eğer sorun hala devam ediyorsa bu konu ile ilgili olarak bizleri sürekli olarak arayabilirsiniz. Vanayı saat yönünün tersine yani sola çevirerek kapatabilirsiniz. İnternet üzerinden kısa bir araştırma yaparak bölgenizdeki güvenilir bir tesisatçıdan kırık bir boruyu tamir etmesini isteyebilirsiniz. Bu da ancak Tesisat Servisim ile mümkündür. Çünkü burada dikkat edilmesi gereken profesyonel bir firmadan hizmet almaktır. Zaman ve maddiyat açısından mağdur olmamak için lütfen detaylı araştırma yapmadan kimsenin tesisatınıza müdahale etmesine izin vermeyin. BahçelievlerEsenyurt Tesisat Servisim, sektöründe güveni başarıyla sağlamış bir firmadır. Profesyonel olarak boru hattı teknolojisini kullanıyoruz. İster bir boru hattı arızası, ister bir boru hattı değiştirme sorunu olsun, markamızın garantisini alabilirsiniz. Tamir hizmetimizi aldığınızda yani tamir işimizde tekrar bir sorun olursa size ücretsiz olarak hizmet vermek için hazırız.

Su Tesisat Servisi

Su sisteminde 3 tip su borusu vardır. Bunlar;

  • Atık su boruları,
  • Sıcak su boruları
  • Soğuk su boruları

Şeklindedir. Sıcak ve soğuk su boruları, su arıtma cihazının ana bileşenleridir. Kanalizasyon boruları altında değerlendirilen kanalizasyon boruları ve plastik borular gibi borular da kanalizasyon sisteminin ana bileşenleridir. Su tesisatının herhangi bir noktasındaki sızıntının nedeni boru patlaması olabilir. Boru hattındaki su zamanla farklı nedenlerle paslanıp çürümüş, basınca dayanamayarak içten dışa doğru patlamıştır. Boru patlamalarının en yaygın nedenleri su basıncı ve boru malzemelerinin kalitesiz olmasıdır. Bir diğer önemli sebep ise su arıtma cihazında suyun kirecinin borunun iç çeperine yapışması sonucunda boru çapını daraltmasıdır. Ayrıca bir diğer neden olarak kireç çözücü ürünlerin yoğun kullanımı su borularının çürümesine ve patlamasına neden olabilir. Bahçelievler – Esenyurt Tesisat Servisim olarak her zaman sizlere destek vermek için yanınızdayız.

Probleminizle ilgili ücretsiz keşif için bize ulaşın

WhatsApp
Call Now ButtonŞimdi Ara