Loader
Tesisat Servisim İstanbul Şişli Bayisi - Tesisat Servisim
1466
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-1466,bridge-core-1.0.7,ajax_fade,page_not_loaded,,no_animation_on_touch,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-18.2.1,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.5,vc_responsive
 

Tesisat Servisim İstanbul Şişli Bayisi

Şişli Tesisat Servisim

Şişli Tesisat Servisim, sizlere en iyi ustaları ile hizmet sunmaya devam etmektedir. Eskiden sızıntı, patlama, çatlak, sızıntı aramak için evlerde ve işyerlerinde kırma işlemi yapıyorduk. Ancak artık son teknoloji harikasından yararlanarak, evlerinize ve işyerlerinize zarar vermeden ve kırmadan işlemlerimizi tamamlamaya çalışıyoruz. Biz tesisatçılar, bu süreci kolaylaştırmak için yeni ekipmanları başarıyla kullanıyoruz. Çünkü klasik yöntemlerle yapılan denetimler hem zorludur hem de maliyetlidir. Bugün, herhangi bir noktaya zarar vermeden sızıntının yerini tam olarak belirlemek için boru hattı inceleme kameraları kullanıyoruz. Tesisatçı ekiplerimiz, sızdıran veya kırılan su borusunun delindiği yeri kamerada gösterebilen, size bu bilgiyi söyleyebilen bir cihaz ile donatılmıştır. Bununla birlikte en küçük alanda suyun akışını keserek boruyu onarmaktadırlar. Su kaçağı tespit cihazı ile tüm su kaçakları firmamız tarafından tespit edilmektedir. Çoğu tesisatçı, sızıntıyı onarmak için doğrudan kırma işlemini kullanabilir. Bu da eski yöntemi kullanan tesisatçılara ödeyeceğiniz maliyetin daha da artacağı anlamına gelmektedir.

Şişli Tesisat Servisim İle Kaliteli Hizmet Alın

Şişli Tesisat Servisim, diğer tesisat hizmetlerinden daha iyi ve daha kaliteli bir hizmet vermeyi garantiliyor. Bununla birlikte, klasik sistemi kullanan ustalardan farklı olarak bizler son teknoloji ürünlerini kullanıyoruz. Eski teknikte kullanılan tesisat servisi, kırma işlemidir. Bu da fayanslarınızın ve duvarlarınızın kırılması anlamına gelmektedir. Ama Şişli tesisat ekibimiz, diğer firmalardan farklı olarak evinizi inşaat haline getirmeden çözüm odaklı çalışmaktadır. Kamera sistemi ile kolaylıkla bu işlem çözüme kavuşur. Ancak .ok zorlu bir durumda sadece 1-2 fayans kırılabilir. Bu bağlamda su borularını yıkıp dökmeden tamir ediyor ve bunu oldukça cazip fiyatlarla yapıyoruz. Ekipmanın tamiri yapıldıktan sonra kaçak olmaması şartıyla oluşabilecek kaçaklar tamamen giderilir. Çoğu deneyimsiz tesisatçı; büyük sızıntıları tespit edemeyebilir. Teknoloji ve tecrübeyi birleştiren Şişli Tesisat Servisim, ekipmanları ile birden fazla kaçak tespit etmiştir. Günümüzde boru tesisatı izleme kamerası satın alan çoğu tesisatçı; boruları tespit etmeye ve tamir etmeye çalışsa da birden fazla kırık boru tesisatı sorununu çözememektedir. Bunun nedeni ise cihazda yanıltıcı olarak ses varsa eğer usta deneyimsizse, su kaçağını tamir edemez.

Alanında Uzman Tesisat Ustaları

Ekibimiz son teknoloji ürünlerini kullanırken, yeterli olmadığı durumlarda farklı yöntemler de kullanmaktadır. Çünkü bazı durumlarda kamera sistemi yetersiz olabilir. Boru hattı çözümlerinde teknolojinin tek başına yeterli olmadığı durumlarda, alanında profesyonel bilgi ve deneyime sahip ustalarla işbirliği yapmalısınız. Şişli Tesisat Servisim‘taki uzman ekibimiz, bu gibi durumlarda birden fazla kaçakla karşılaştıkları için artık probleminizle profesyonel bir bakış açısıyla ilgileneceklerdir. Ekibimiz alt kattaki su akışına bakarak bile tahminde bulunabiliyor ve gerekli test işlemlerini defalarca tekrarlamaktadır. Testte hata olmadığı için işaretledikleri yerleri tamir etmeye başlamaktadırlar. Tesisatçı ekibimiz size sızıntıyı net bir şekilde gösterir, aynı şekilde onarım sürecini de size anlatır. Diğer boru arızalarında olduğu gibi, arızalı su borularını tespit etmek ve onarmak için elimizden gelenin en iyisini yapacağımızdan emin olabilirsiniz. Tüm kaçaklar için kolayca Şişli Tesisat Servisim hizmetlerini arayabilir ve yardım isteyebilirsiniz.

Probleminizle ilgili ücretsiz keşif için bize ulaşın

WhatsApp
Call Now ButtonŞimdi Ara