Loader
Tesisat Servisim İstanbul Tuzla Bayisi - Tesisat Servisim
1467
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-1467,bridge-core-1.0.7,ajax_fade,page_not_loaded,,no_animation_on_touch,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-18.2.1,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.5,vc_responsive
 

Tesisat Servisim İstanbul Tuzla Bayisi

Tuzla Tesisat Servisim

Tuzla Tesisat Servisim ustaları, sizlere en kaliteli ve en iyi hizmeti vermek için hazırlar. En son teknoloji ile donatılmış mobil ekibi kullanarak ekipmanı bozmadan sızıntı yapan servisleri buluyoruz. Tesisatçılarımız, sızdıran dairelerdeki sızıntıları bulmak için kamera sistemlerini kullanmaktadırlar. Tüm bu hizmetler su borusu hizmeti servisimizde mevcuttur. Geleneksel sızıntı tespit yöntemi genellikle sızıntı yapan bölgeyi veya ona yakın olan alanı kırarak banyo zeminini tamamen açmaktır. Tuzla Tesisat Kamera Su Kaçağı Firması akustik teknolojiye dayalı aşırı su kaybı, kaçak tespiti ve boru hattı durum değerlendirmesinin uygulayıcısıdır. Özel sensör ve kamera teknolojisi ile şirketin altyapı sistemi, su kaçaklarını tespit etmek için profesyonel ustalarla donatılmıştır. Evinizdeki su borusu sızdırıyorsa zarar vermeden size yardımcı olabiliriz. Gizli sızıntıları bulmak için yüksek ücretler ödemenize gerek yok. Uzman hizmetlerimizi kullanarak su borularındaki sızıntıları daha düşük maliyetle onarabiliriz. Patlayan su borusunun yerini öğrenmek için bizi aramanız yeterlidir.

Tuzla Tesisat Servisi İçin 7/24 Hizmet

Tuzla Tesisat Servisim olarak 7 gün ve 24 saat boyunca hizmet vermekteyiz. Tesisat işlemi sadece gündüz değil, herhangi bir saatte de olabilir. Durumun ciddiyetinin farkında olduğumuz için her daim sizlere hizmet vermeye hazırız. Verdiğimiz hizmetler doğrultusunda;

  • Temiz su tesisat onarımının yapılması
  • Tıkanıklık açma hizmetleri
  • Şofben tesisat ve montaj işlemleri
  • Kırmadan kaçak tespiti yapma işlemi
  • Noktasal arıza tespit işlemi
  • Kalolifer tesisatı montajı hizmeti
  • Kalolifer tesisatı temizleme hizmeti

Gibi pek çok tesisat alanında hizmet vermekteyiz. Tüm bu özellikleri tek tek açıklayalım.

Temiz Su Tesisat Onarımının Yapılması

Evde, işte veya hayatınızın bir noktasında kesinlikle bir tesisatçıya ihtiyacınız olabilir. İstanbul Tuzla bölgesinde temiz su tesisatı tamiri ustası arıyorsanız, Tuzla Tesisat olarak sizlere temel ve özel tesisat tamir ve bakım hizmetleri vermekteyiz.

Tıkanıklık Açma Hizmetleri

Kanalizasyon, kanallar ve atık su gideri tıkanması, evinizdeki hemen hemen tüm sıhhi tesisat armatürlerini etkileyebilir. Sorun çözülmezse boru ve kanalizasyonlardaki tüm atıkların evin içine taşmasına neden olabilir. Bu durum sadece tehlikeli olmakla kalmaz, aynı zamanda birçok maliyeti de beraberinde getirir. Bunun için borularınız için düzenli olarak hem periyodik bakım yaptırmalı hem de alanında uzman usta ile iletişime geçmelisiniz.

Kırmadan Kaçak Tespiti Yapma İşlemi

Evlerinizde ya da iş yerlerinizde su kaçağı durumu varsa bu durumu mutlaka ciddiye almalısınız. Çünkü herhangi bir su kaçağı durumunda ciddi bir sıhhi tesisat oluşabilir. Acil müdahale isteyen olası bir kaçak ya da su sızıntısı durumunda Tuzla Tesisat Servisim, sizlere kaçak tespiti ve onarım konusunda çözüm odaklı hizmet vermektedir.

Noktasal Arıza Tespit İşlemi

Evlerinizde olan su kaçaklarının noktasal olarak tespit edilmesi için teknolojik cihazlarla sizlere en iyi hizmeti veriyoruz. Bununla birlikte noktasal arıza tespitleri için evinize gelen ekiplerimiz, akustik dinleme, termal kamera hizmetleri, nem ölçer cihazlarla su kaçaklarını noktasal bir şekilde tespit etmektedir.

Kalorifer Tesisatı Montajı Hizmeti

Kombilerinizin bağlantılarından sonra tesisat, ısıtma işlemini ilgilendirmektedir. Boru ve bağlantı elemanlarıyla uzmanlık gerektiren tesisat ustalarımız birebir ilgilenmektedir. Isınma konusunda yaşamış olduğunuz problemler doğrultusunda petek temizleme işlemleri ile çözülmediği zaman sorunların ana kaynağına mutlaka inilmelidir. Bu doğrultuda bilgi birikimi gerekmektedir. Bilgi birikimi olmayan firmalar, bu tür işler için sektörde olumsuz bir yankı oluşturur. Tesisat Servisim, müşterileri için alanında en iyi ustaları çalıştırmaktadır.

Şofben Tesisat ve Montaj İşlemleri

Firmamız, şofben tamiratı ve montajı konusunda kesintisiz olarak sizlere hizmet vermektedir. Belirli sorunlarla karşılaşmanız durumunda müşterilerimizin sorunlarını en kısa süre içerisinde ortadan kaldırıyoruz. Ayrıca güvenli bir şekilde kullanım garantisi veriyoruz. Biz yaptığımız işin arkasındayız. Bu yüzden de Tuzla şofben tesisat işlemleri için, iletişim numaralarımızdan bizleri arayabilirsiniz.

En İyi Tuzla Tesisat Servisi

İstanbul Anadolu Yakası Tuzla Tesisat Servisim, alanında uzman en iyi tesisat ustalarından oluşmaktadır. Tesisat Servisim garantisi kapsamında sizlere en iyi hizmet desteğini sunuyoruz. Dilediğiniz saatte ve dilediğiniz günde bizleri arayabilirsiniz.

Probleminizle ilgili ücretsiz keşif için bize ulaşın

WhatsApp
Call Now ButtonŞimdi Ara